Regülatör

Şebekeden kaynaklanan gerilim dalgalanmalarını elektronik ve hareketli ekipmanların sistemli olarak çalışması ile sabit hale getiren cihaza regülatör denir.

voltaj regülatörü fiyatları

Monofaze Regilatör; 1 Phase in 1 Phase out ( Monofaze ) Voltaj regilatörleri 1-50 kVA Aralığında imal edilmektedir. Regilatörlerimiz TSE Standartlarına uygun imal edilmektedir. Tüm ürünlerimiz varyaklı sistem olup trafolar bakırdan imal edilmiştir. Gerek Kurumsal gerek, Ev için regülatör ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunan FCM Regülatör 220VAC elektrik ihtiyacı olan tüm alanlarda güvenle tercih edilebilir.

Voltajregülatörlerimiz gerilimi mükemmel şekilde ayarlarken elektronik cihazlarınıza istikrarlı, hızlı, güvenli çalışma olanağı verir. FCM regülatörlerinin hepsinde  müşteri isteğine bırakılmaksızın aşırı akım koruması konulur.

Uzun yıllardan beri sektörde edindiğimiz tecrübemizle işinizde size verim ve hız sağlayacaktır. FCM voltaj regülatörleri tam otomatik (servo-motorlu) regülatörlerdir.

Regülatör, çıkış geriliminin 240 Voltun üstüne çıkması halinde çıkış gerilimini koruma ünitesiyle 2 saniye içinde keserek makine ve cihazların zarar görmesini engeller. Firmamızın üretmiş olduğu servo motorlu voltaj regülatörlerinin giriş gerilim sınırları 150 – 250 Volt arasında ve bu gerilim bandında çıkış gerilimi 220 volt olup % 2 toleransı vardır.

Çıkış gerilim sınırı 250 volt olup bu gerilim nötr hattın kopması veya yıldırım düşmesi gibi durumlarda aşılırsa çıkış gerilimi kesilir. Bu düzen yüksek gerilim koruması olarak adlandırılır.

Çıkış gerilimi cihaz üzerinde bulunan dijital ekran yardımı ile izlenir. Sistemde aşırı geri beslemeler sonucunda oluşabilecek salınımlar kart üzerinde bulunan düzenekler  yardımı ile engellenir.monofaze 30kva regülatörü

Kullanım Alanları :

CNC tezgahları , asansörler, klimalar, elektrikli ev aletleri, otomasyon ekipmanları, ısıtma soğutma sistemleri, diyaliz merkezleri, hastaneler, motorlu makinalar, radyo-tv verici istasyonları, bilgisayar, telekomünikasyon sistemleri, yazıcı-fotokopi makinaları, tekstil makinaları ,telsiz haberleşme merkezleri, okullar, dershaneler, laboratuarlar, radyo-tv yayın merkezleri, bilgisayar serverlar vb. bilgi işlem cihazları.

* * *