Regülatör Fiyat

IMG_7687

Regülatör Fiyat;

Servo Regülatör Fiyat, Statik Regülatör Fiyat, Trifaze Regülatör Fiyat – Kampanyanyalar Devam ediyor,

voltaj regülatörü

5-10-15kva regülatör

Ürün ( Güç ) Regülatör Fiyatı

Üretim Teknolojisi

1 kVA Regülatör ( Servo Regülatör )2950.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

2 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ) 3.150.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

3.5 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ) 3.250.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

5 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ) 3.750.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

7.5 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ) 4.250.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

10 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ) 4.750.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

15 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ).5.500.-TL+KDV Servo Regülatör Dijital

Farklı ürün gruplarınızın fiyat seviyeleri, şiddetli rekabet koşullarına göre sürekli olarak güncellenmesi gerekmektedir.

Güvenilir ve sürekli şekilde pazardaki rakip ürünlerin fiyat seviyelerinin takip süreci, Firma yönetiminizin karar alma sürecinin önemli bir destekçisi olacaktır.

Dönemsel güncellemeler arasında geçen sürelerde sitede yayınlanan fiyatlar bağlayıcı ve kesin olmadığı gibi listelenen fiyatları sadece istatiksel fiyat bilgisi olarak değerlendirmenizi, hakkında bilgi almak istediğiniz ürün gurupları, modelleri ve fiyatları hakkındaki yeni ve güncel bilgileri firmamızın satış bölümü ile irtibat kurarak güncel verileri ve Teknik detayları alabilirsiniz.

Çıkış toleransı ön panelden veya bilgisayardan 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 olarak girilebilir. İşlemci düşük voltajı yükselttiğinden regülasyon noktasının üstüne kesinlikle çıkmaz. İşlemci düşük veya yüksek voltajı regüle ederken regülasyon noktasını kesinlikle geçmez. LCD yardımıyla Giriş Gerilimi, Çıkış gerilimi, Giriş Akımı, Çıkış Akımı, Isı, Yük Yüzdesi bilgilerini görüntüler. Regülasyon Voltajı gibi tuşlar yardımıyla ayarlama ve izleme imkanı sunar.

"26 Yorum Yapılmış" Yorum Konusu: “Regülatör Fiyat”


 1. özgür

  3*3 büyüklügünde soguk hava depomuz var, voltaj sürekli olarak dalgalanıyor ve regülatör düşünüyorum 220 volt ile çalışıyor hangi ürünü tavsiye edersiniz ve fiyat almak isterim iyi çalışmalar.


 2. hakkı

  Buzdolabı için regülatör, 630w bir buzdolabım var, voltaj oynamaları nedeniyla ana kart iki kez değişti.
  Bu güçte bir ürün için hangi regülatör modelinizi önerirsiniz.
  teşekkür ederim


 3. Tevfik ARPACI

  Demirdöküm Marka Kombimizin elektirik dalgalanmasından dolayı 3 kez anakartı değişti. Hangi tip ve güçte bir regülatör önerirsiniz. Teşekkür ederim.


 4. Yetkili

  Kaliteli ve en güvenilir regülatörler için sizlere FCM regülatörlerini önermekteyiz. Sitemizde regülatör fiyatları da yer almaktadır. Bu noktada üretilen regülatörler de farklı olmakta, sitemizde regülatör fiyatlarından iletişim bilgilerine kadar pek çok bilgiyi rahatlıkla bulabileceksiniz.


 5. Tuncer Kürklü

  İyi Günler,
  Oturduğumuz apartmanda,benim dairemde voltaj düşüklüğü ve yüksekliği yaşamaktayım.

  1.Problem nerden kaynaklanıyor olabilir?(Asansor etkili olabilir mi?)

  2.Daire girişine bir regulator koysam,evdeki tüm elektrikli ve elektronik aletleri koruma altına alabilirmiyim.Ne önerirsiniz?


 6. Rafet

  evde elektrik dalgalanmaları var ne önerirsiniz. 10 kVA almak istiyorum suan ki fiyatını öğrenebilirmiyim peşin fiyatına. teşekkürederim..


 7. mesut

  Evimde televizyon çam.mak. buzdolabı bulaşık mak. ve ayrıca mıtsubıshı ınverter 24000 lik klıma var.Voltajımın düşüklüğünden klımamı çalıştıramıyorum.Kaç kva lık önerirsiniz.Fiyatı konusunda bilgilendirmenizi rica ediyorum.Aydın Sökeden yazıyorum.Hayırlı işler dilerim.MESUT YAZAR


 8. korkut yiğit

  İyi akşamlar. EVimin bağlı olduğu elektrik hattında gerilim 150 V ‘ye kadar düşüyor. Ayrıca yazın 5 HP gücünde su motoru çalışıyor. Bunun için hangi regülatörü önerirsiniz? Fiyatı ile birlikte öğrenebilir miyim? İlginizden dolayı teşekkür ederim.


 9. Serhat Albayoğlu

  1 kVA Regülatör ( Servo Regülatör ) 125.-TL+KDV Servo Regülatör (LCD) almak istiyorum. Marmaris ‘teyim. Bunu sizden nasıl temin edebilirim ?


 10. ahmet yıkmıs

  evimi elektirikle ısıtıyorum.şebekeden 9000 wat güç çekiyorum.şebeke voltajı 175 volta kadar düşüyor.evime nasıl bir regülatör takmalıyım.


 11. Naci TATOĞLU

  Benim regilatörler hakkında bilgim yok fakat tabiki konutuma takmak isterim.Öğrenmek istediğim şudur: Konutumda Buzdolabı-Çamaşır nakinası-Bulaşık makinası-Fırın-Tv-Bilgisayar-Dip dondurucu var ve tabiiki elektrik süpürgesi gibi gereçlerde kullanıyorum.
  1. Konutuma takacağım kaliteli regilatörün gücü ne kadar olmalı.
  2. Fiatı ne kadardır.
  3. Almak istesem Ispartada oturuyorum konutuma kim takacak.
  E-Mail adresime bilgi rica ediyorum.Saygılar.


 12. Zekeriya

  120 mk evim voltazlar devamlı olarak düşüyor ve çamaşır makinası yandı ne tip bir regületör tavsiye edrsiniz birda fiyatını belirlersiniz memnun olurum saygılar muhit olarak gerilim çok düşük


 13. Dündar

  Merhaba iddaa bayii için nasıl bir regülatör seçimi yapmam gerekir. jeneratör almayı düşünüyorum. kaç kv lık jeneratör almalıyım. alacağım regülatör aldığım jeneratörle eşdeğer olmalı mı. 3 kv jeneratörün yeterli olduğunu söylüyorlar. aynı m ı yoksa daha az kv da olsa yeterli olur mu.. teşekkürler


 14. Faruk Tekinşen

  Sayın Firma Yetkilisi,
  evdeki kombimin iki defa kartı yandı, servis regülatör takmamı önerdi,sizden ricam kaç volt luk regülatör almam gerekiyor.

 15. iş yerimde sıksık elektrik kesilmelerinden dolayı cihazlarım zarar görmekte 10 kw ups olmasına ramen
  ana harddisk yandı.çözüm regülatör mü?


 16. Tugay

  İyi günler ben çatalcada çiftlikte çalışıyorum burada sürekli voltaj dalgalanıyor dediklerine göre faz düşükmüş bu çevrede bende evdeki bilgisayar ve tv yi bağlamak için regültör almak istiyorum ama anlamadığım için hanki özelliklerde almam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.


 17. mehmet sökel

  merhabalar. benim 3 adet (220 v. 50hz) 2500 er watt power var. ayrıca 7 adet 1000 er wat projector var. seyyar çalıştığım için yer yer şebeke elektriği 150 volt a kadar düşebiliyor. bana kaç kva regülatör lazım gelir ayrıca fiyatı nedir. şimdiden teşekkür ederim.


 18. Ragıp VAROL

  Şirketimize 1 adet 3 faz girişli ve 3 faz çıkışlı regülatör cihazı alacağız.Sizlerinde tekliflerinizi bekleriz.


 19. Ekrem Kurt

  sayın firma yetkilisi ;
  Viesman kombi için kaç kVA’lık hangi cins regülatör önerirsiniz.şimdiden teşekkürler


 20. engin

  Merhaba,

  Evimizde buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,televizyondan ikişer adet var elektirik bazen düşük geliyor cihazlar arasıra bozuluyor nasıl bir regülatör kullanmam gerekmektedir.
  Konu ile yardımlarınızı rica ederim.


 21. uygun

  merhaba kefken cebecide yazlık 66 haneye su veren dalgıç ve su motoru voltaş düşmeleri nedeniyle arıza yapıyor elektirikçimiz 3kw lık regülatör önerdi bize bilgi ve fiyat verirseniz memnun oluruz teşekkürler


 22. hakanonay

  benim bagımda120 volt150yekadardüşüyor220 alamıyorum bensizden şunu örenmek isdiyorum bir rekrödör alsam220 sabitleyebilirmiyim bagdacalışanlar norfosbuzdolabı invördür kilima18 likyeni aldım kulanamıyorum sizden fiyat isdemekdeyim


 23. selçuk

  iyi günler ben ev için regületör almak istiyorum 5 veya 7.5 kvh. en kısa zamanda fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.


 24. hasan

  İyi Günler,
  Oturduğumuz apartmanda,benim dairemde voltaj düşüklüğü ve yüksekliği yaşamaktayım.
  1.Problem nerden kaynaklanıyor olabilir?(Asansor etkili olabilir mi?)
  2.Daire girişine bir regulator koysam,evdeki tüm elektrikli ve elektronik aletleri koruma altına alabilirmiyim.Ne önerirsiniz?


 25. recep arıkan

  yaylada kullanmak için aküden 220volt yapmak için ne önerirsiniz


 26. ayhan köse

  evimde çamaşır makinası klima televizyon vb cihazların kartları yanıyor evimde 3 faz var bana nasıl bir regülatör önerirsiniz fiatı nedir

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.