Monofaze Servo Regülatör

Monofaze Servo Motorlu analog regulator sistemlerinin regülasyon hızının yetersiz kaldığı elektrik cihazlar için geliştirilmiş ve Dijital kontrol üniteleri ile desteklenmiş bir Voltaj regülator sistemidir.

Analog Monofaze; Regülatör sistemlerinin Voltaj düzenleme hızı saniyuede 85V/sn değerlerini yakalamaya çalışırken Mikroişlemcili regulator ile bu regülasyon hızı 200V/sn değerlerine ulaşabilmektedir.

Makine sektörünün vazgeçilmez hassas elektronik cihazları olan CNC, Tel erezyon, Lazer kesim vb. sistemler için ideal voltaj regulatoru görevini yerine getirebilecek teknolojidir.

Hangi tip voltaj regulatorüne ihtiyacınız olduğu hakkında konusunda uzman satış ekibimizden hemen destek alabiliriniz.

Monofaze Resim;

Monofaze image;

"6 Yorum Yapılmış" Yorum Konusu: “Monofaze Servo Regülatör”


 1. Regülatör Arayanlar İçin En İyi Çözüm

  İletken madde sayesinde yüksek akım gerektiren yükler büyük oranda karşılanmaktadır. Statik voltaj regülatörleri her fazı birbirinden farklı olarak açmakta ve kapamaktadır. İki grup regülatör tipleridir. Bu tipler uygulama farklılıkları için adlandırılmıştır. Monofaze tipler evlerde kullanılır. Evlerdeki elektrik akımı diğer alanlara göre çok yüksek değildir ancak dalgalanma meydana gelen sık yerlerdendir.


 2. Regülatör Nedir

  […] Tersi durumda ise ciddi problemler meydana gelmektedir. Regülâtörlerde farklı tipler mevcuttur. Monofaze ve trifaze bunlardan ikisidir. Regülatörlerde sağlam kalite ve tasarruflu elektrik harcanımı […]


 3. Regülatör Arayanlar İçin En İyi Çözüm

  […] iki grup regülatör tipleridir. Bu tipler uygulama farklılıkları için adlandırılmıştır. Monofaze tipler evlerde kullanılır. Evlerdeki elektrik akımı diğer alanlara göre çok yüksek […]


 4. yunis varıcı

  iyi günler benim evde bir adet buzdolabı bir adet kombi bir çamaşı makinesi bir adet bulaşık makinesi iki adet televizyon bir adet bilgisayar bulunmaktadır. elektrik voltajı 150 V lara düşüyor gün içinde. benim ev için kaçlık regülatör gerekli ve fiyatı ne olur bunun hakkında bana bilgi verebilirseniz sevinirim. saygılar hayırlı çalışmalar.


 5. yakup raşidoğlu

  ev kullanımı için buzdolabı ve bulaşık makinesini voltaj değişiminden koruyacak bir regülatör edinmek istiyorum.hangı özellikte olmalı ve fiyatı nedir.şimdiden teşekkürler.


 6. timur yalcin

  iyi gunler benim 3 katli evim var bu bina icin monofozemi yoksa statik regulator mu onerirsiniz her kata buzdolabi tv bulasik mak. camasir mak firin termesifon pc klima kac lik regilator tercih etmeli bilgi verirseniz sevinirim
  iyi calismalar.

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.