Servo regülatör

Monofaze Servo;

1 Faz giriş 1 Faz çıkışlı (Tekfaz, Monofaze) Voltaj regülatör. 1-50kVA Aralığında imal edilen, regülatörlerimiz TSE Standartlarına uygun imal edilmektedir. Tüm Cihazlarımız varyaklı sistem olup trafolar bakırdan imal edilmektedir. Ev için regülatör ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunan Monofaze Regülatör 220VAC elektrik ihtiyacı olan tüm alanlarda güvenle kullanılabilir.

Trifaze Servo;

Sanayi uygulamaları için geliştirilen Trifaze Giriş Trifaze çıkışlı voltaj regülatörleri , makine, tekstil, sağlık, askeri ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Üstün özelliklere sahip FCM Trifaze voltaj regülatörlerinde kullanılan varyaklar H sınıfı yüksek iletim özellikli bakır tellerden üretilmiştir. Varyak nüvesi, yüksek gausslu yönlendirilmiş silisli saçtan imal edilir. Regülatör içerisinde çıkış gücüne uygun booster trafo bulunup, sargılar cam elyaf izoleli bakır tel ile yapılır. Enerji stabilizasyonu için sizde FCM’yi tercih edin.

"3 Yorum Yapılmış" Yorum Konusu: “Servo regülatör”


  1. Veysel

    Regulatorlerde AG korumasi nedemektir.


  2. Yetkili

    Regülatör de Aşırı Gerilim koruması ‘nın kısaltmasıdır, regülatör çıkışında yada regülatör girişinde aşırı voltaj yükselmesi yada düşmesi durumunda elektriği tamamen kesiyor. Yada regülatör çıkışında yada voltaj regülatörü içerisinde olası bir kısa devre durumunda aşırı akım çekilmesi söz konusu olursa yine yüksek akımın hatta gitmemesi için enerjiyi kesiyor.


  3. bekir aksungur

    45 kVA Trifaze kesintisiz voltaj regülatör fiyatı ve 30 kVA Trifaze kesintisiz voltaj regülatör fiyatı gönderirseniz memun olurum .

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.