Mikro işlemcili regülatör

Mikroişlemcili Regülatör;

Servo Motorlu analog regulator sistemlerinin regülasyon hızının yetersiz kaldığı elektrik cihazlar için geliştirilmiş ve Dijital kontrol üniteleri ile desteklenmiş bir Voltaj regülatorü sistemidir. Analog Servo regulator;

regülatörler

sistemlerinin Voltaj düzenleme hızı saniyuede 85V/sn değerlerini yakalamaya çalışırken Mikroişlemcili regulator ile bu regülasyon hızı 200V/sn değerlerine ulaşabilmektedir fiyat Makine sektörünün vazgeçilmez hassas elektronik cihazları olan CNC, Tel erezyon, Lazer kesim vb. sistemler için ideal voltaj regulatoru görevini yerine getirebilecek teknolojidir. Hangi tip voltaj regulatorüne ihtiyacınız olduğu hakkında konusunda uzman satış ekibimizden hemen destek alabiliriniz.

"2 Yorum Yapılmış" Yorum Konusu: “Mikro işlemcili regülatör”


  1. Bülent Zorlu

    3 KW ek şarj kartlı 900 w yükü 120 dk becup sağlayacak bir sisteme ihtiyacımız var. böyle bir tasarım bileşenlerinin ayrı ayrı veya toplu olarak fiyatını ve böyle bir tasarım yapabilirmisiniz .


  2. ahmet yıkmıs

    evimi elektirikle ısıtıyorum.şebekeden 9000 wat güç çekiyorum.şebeke voltajı 175 volta kadar düşüyor.evime nasıl bir regülatör takmalıyım.

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.