Regülatör

KOMBİ REGULATOR

Voltaj Regülatörü:

Voltaj Dengeleme amaçlı kullanılan yüksek teknoloji ürünü cihazlardır. Günümüzde elektrik cihazların bir çoğu stabilize edilmiş dengeli ve sabit voltaja ihtiyaç duyarlar.

FCM Regulatorler dalgalı şehir şebeke voltajını sabit 220VAc veya trifaze regülatör sistemlerinde 380Vac değerine otomatik olarak ayarlar. Size ek bir iş yapma gereği kalmaz.

regülatör

Voltaj regulatorleri:

Servo regülatör, Mikroişlemcili regülatör, Statik regülator, olarak üç tipte üretilmektedir.

İhtiyacınıza uygun regulator modelini seçmek için bu bölümde detaylı bilgi alabilir veya konusunda uzman satış ekibimiz ile hemen iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

En iyi Regülatör Nerededir: Ümraniye Ihlamurkuyu da Online Satış ve Teknik servis ekibi bulunan FCM Elektronik, Size uygun çözümleri ve detaylı teknik bilgi alabileceğiniz bir kurumdur.

"4 Yorum Yapılmış" Yorum Konusu: “Regülatör”


 1. sertaç aykam

  3 katlı bir tekstil firmasında kullanılmak üzere 3 adet 150 kva servo regülatör fiyatı almak istiyorum. teşekkürler


 2. Mustafa M.

  60 kva kesintisiz güç kaynağımızın önüne bağlanacak trifaze otomatik voltaj regülatörü arıyoruz. 100 kva regülatör kullanmayı düşünüyoruz. Fiyat ve teslim erken ürün tercih sebebimiz. Voltajımız 190 volta kadar düşüyor ve uzun süre bu değerlerde kalıyor.


 3. Şahin L.

  Ev için regülatör arıyorum. 10 kVA regülatör istiyorum. Otomatik regülatör olacak. Voltaj çalışma aralığı 165 ile 250 volt aralığı yeterlidir.


 4. Ahmet

  10 kva regülatör fiyatı almak için
  gerili aralığı 135 -250 V arası olacak mono faz fiyatınını gönderir misiniz

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.