Trifaze

Trifaze Fiyat; Tüm fiyatlar için Bizimle iletişime geçip Güncel fiyat ve Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

FCM’nin sanayi uygulamaları için geliştirdiği Trifaze Giriş Trifaze çıkışlı voltaj regülatörleri , makine, tekstil, sağlık, askeri ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır.

Üstün özelliklere sahip FCM Trifaze voltaj regülatörlerinde kullanılan varyaklar H sınıfı yüksek iletim özellikli bakır tellerden üretilmiştir. Varyak nüvesi, yüksek gausslu yönlendirilmiş silisli saçtan imal edilir.

Regülatör içerisinde çıkış gücüne uygun booster trafo bulunup, sargılar cam elyaf izoleli bakır tel ile yapılır. Enerji stabilizasyonu için sizde FCM’yi tercih edin.

"7 Yorum Yapılmış" Yorum Konusu: “Trifaze”


 1. sedat demiray

  100 kva ve 150 kva gücünde 2 adet voltaj regulatöru için teklif gönderebilirmisiniz

 2. Merhaba ben benzin istasyonu sahibiyim. Benzin istasyonum için voltaj regülatörü satın almayı düşünüyorum. Yardımcı olurmusunuz. İstasyonumuzdaki tüm elektrikli aletleri regülatörden çalıştırmayı düşünüyoruz. Voltajımız çok düşüyor. 120 volt elektrik geliyor. Hangi regülatörü kullanmalıyım


 3. Erhan AKDOĞAN

  Sayın yetkili,

  İki adet bilgisayar ve 3 adet servo motor bağlı olan (iki adet 1,5 A ve 1 adet 3 A sürücüye sahip) bir robot sistemimiz var. Sistemin kendi panosundan önce trifaze bir regülatör koymak istiyoruz. Faz – faz arası 410 volt gerilim geliyor. Uygun model ve fiyat bilgisi rica ederim.


 4. yusuf

  Binamızın şebeke elektriği düşük.Gelen elektrik fazlarından biri 220 ikincisi 190 ve üçüncü faz 100 volt olarak gelmekte.Binamızda 17 tane daire bulunuyor.Binamıza hangi voltaj yükselticisini tavsiye ediyorsunuz ve bunun fiyatının ne kadar olduğu konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

  Yanıt ; TÜM BİNA İÇİN REGÜLATÖR UYGULAMAMIZ BULUNMAMAKTADIR. HER DAİRENİN ELEKTRİK SAATİ FARKLI OLDUĞU İÇİN TÜM BİNAYA HÜKMEDEN REGÜLATÖR BAĞLANTISI YAPILAMAMAKTADIR. HER DAİRE İÇİN AYRI GÜÇTE KÜÇÜK REGÜLATÖR SİSTEMLERİ SATIN ALMANIZ GEREKECEKTİR.


 5. ergin

  slm ben firmanızın fcm güç kaynağını kullanmaktayım yanlız bununla birlikte regülatör kullanmamı söylediler ne yapmalıyım.güç kaynağına gelen voltaj panelde 228-230 arası çıkan voltaj çalışır vaziyette 218-221 arası değişmekte yanlız kullandığım lazer cihazı firması voltajın yüksek çıktığını ve bu şekilde sorun yaratacağını söylediler sizce bu değerler normal midir?


 6. ergin

  kullanmam gereken regülatör trifaze mi olmalı yoksa monofaze mi?


 7. sait öztürk

  sayın yetkili 30 kva trifaze statik regülatör fiyatı verirmisiniz

  Teşekürler

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.