en ucuz 30 kVA Statik regülatör

 Trifaze, 30 kva Statik regülatör, özellikleri

Statik elektronik İleri Teknoloji Ürünü
Tam Digital Mikroişlemci kontrolü
Thyristör Tap Changer
Zero Transfer/No Distortion
20 milisaniye cevap hızı
Aşırı Yük, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim
Surge,Sag,Spike ve Çıkış Kısa Devre Koruması
EMI / RFI Gürültü Filtresi
True RMS-Gerçek efektif ölçme düzeni
LCD 4×20 Alfanümerik LCD Ekran
Şifre Kontrollü Kullanıcı Parametre Ayarları
2 yıl Garantili
 
Güç   30 kVA
Kontrol  
DSPIC kontrol SCR (Thyristor) tap changer
Zero Current Transfer
Full Regulation at one cycle
dual-shielded,
isolation transformer
Giriş
Gerilim
Üç fazlı ; 380 VAC
 
Gerilim Aralığı
1f+N(165-265) VAC / 1f+f(285-460)VAC
 
Giriş Akımı
1faz 60A
Çıkış
Çıkış Akımı

1faz 45A

 
Çıkış Gerilimi
220/380VAC +/- %2
Çıkış dalga şekli  
Sinusoidal
 Düzeltme Hızı  
5000 Volt/saniye
 Cevap Hızı  
20 Mili saniye
 Verim   >%97 ( nominal Şartlarda, tam yükte )
Gösterge Düzeni  
4×20 alfanümerik LCD Ekran
 Koruma Fonksiyonları   Pasif ve elektronik koruma aşırı gerilim, düşük gerilim,
Aşırı akım, peak, surge, sag ve spike koruması
 
Aşırı Yük
%150 / 1 Dakika
 
Aşırı Gerilim
Çıkış Geriliminin + % 8 Volt üstü ( Ayarlanabilir)
 
Düşük Gerilim
Çıkış Geriliminin _ % 8 Volt altı ( Ayarlanabilir)
BY Pass  
Manuel By Pass
Standartlar  
EN50091-1/EN62040-1(Güvenlik) EN50091-2/EN62040-2 (EMC)
Bağlantı şekli  
Vidalı Terminaller
Çalışma Ortamı Sıcaklığı  
-15 C…..+50 C arası
Depolama Sıcaklığı  
20 C….+60 C arası
Bağıl Nem  
95%(yoğunlaşmayan)
Boyutlar(mm)
En x Boy x Yükseklik
400x800x700mm

Regulatör Fiyat

Regülatör Fiyat; En iyi Regülatör fiyatları, Monofaze regülatör, servo regülatör, statik regülatör, mikroişlemcili regülatör ve diğer tüm ürünler en iyisi için burada Toplandılar.

3.5kVA Regülatör ……3.250.-TL+KDV

5   kVA Regülatör,……3.750.-TL+KDV

7.5kVA Regülatör……4.250.-TL+KDV

10kVA Regülatör,…….4.750.-TL+KDV

15kVA Regülatör,…….5.500.-TL+KDV

20kVA Regültör………7.200.-TL+KDV (Tekerlekli kasa)

25kVA Regültör………8.500.-TL+KDV (Tekerlekli kasa)

30kVA Regültör………11.450.-TL+KDV (Tekerlekli kasa)

Üstelik çok ekonomik fiyatlarla ve FCM Güvencesi ile.

Regülatör

Şebekeden kaynaklanan gerilim dalgalanmalarını elektronik ve hareketli ekipmanların sistemli olarak çalışması ile sabit hale getiren cihaza regülatör denir.

voltaj regülatörü fiyatları

Monofaze Regilatör; 1 Phase in 1 Phase out ( Monofaze ) Voltaj regilatörleri 1-50 kVA Aralığında imal edilmektedir. Regilatörlerimiz TSE Standartlarına uygun imal edilmektedir. Tüm ürünlerimiz varyaklı sistem olup trafolar bakırdan imal edilmiştir. Gerek Kurumsal gerek, Ev için regülatör ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunan FCM Regülatör 220VAC elektrik ihtiyacı olan tüm alanlarda güvenle tercih edilebilir.

Voltajregülatörlerimiz gerilimi mükemmel şekilde ayarlarken elektronik cihazlarınıza istikrarlı, hızlı, güvenli çalışma olanağı verir. FCM regülatörlerinin hepsinde  müşteri isteğine bırakılmaksızın aşırı akım koruması konulur.

Uzun yıllardan beri sektörde edindiğimiz tecrübemizle işinizde size verim ve hız sağlayacaktır. FCM voltaj regülatörleri tam otomatik (servo-motorlu) regülatörlerdir.

Regülatör, çıkış geriliminin 240 Voltun üstüne çıkması halinde çıkış gerilimini koruma ünitesiyle 2 saniye içinde keserek makine ve cihazların zarar görmesini engeller. Firmamızın üretmiş olduğu servo motorlu voltaj regülatörlerinin giriş gerilim sınırları 150 – 250 Volt arasında ve bu gerilim bandında çıkış gerilimi 220 volt olup % 2 toleransı vardır.

Çıkış gerilim sınırı 250 volt olup bu gerilim nötr hattın kopması veya yıldırım düşmesi gibi durumlarda aşılırsa çıkış gerilimi kesilir. Bu düzen yüksek gerilim koruması olarak adlandırılır.

Çıkış gerilimi cihaz üzerinde bulunan dijital ekran yardımı ile izlenir. Sistemde aşırı geri beslemeler sonucunda oluşabilecek salınımlar kart üzerinde bulunan düzenekler  yardımı ile engellenir.monofaze 30kva regülatörü

Kullanım Alanları :

CNC tezgahları , asansörler, klimalar, elektrikli ev aletleri, otomasyon ekipmanları, ısıtma soğutma sistemleri, diyaliz merkezleri, hastaneler, motorlu makinalar, radyo-tv verici istasyonları, bilgisayar, telekomünikasyon sistemleri, yazıcı-fotokopi makinaları, tekstil makinaları ,telsiz haberleşme merkezleri, okullar, dershaneler, laboratuarlar, radyo-tv yayın merkezleri, bilgisayar serverlar vb. bilgi işlem cihazları.

Regülatör

Regülatör; Şebekeden kaynaklanan gerilim dalgalanmalarını elektronik ve hareketli ekipmanların sistemli olarak çalışması ile sabit hale getiren cihaza regülatör denir.

Monofaze Regülatör; 1 Faz giriş 1 Faz çıkışlı ( Monofaze ) Voltaj regülatörleri 1-50kVA Aralığında imal edilmektedir. Regülatörlerimiz TSE Standartlarına uygun imal edilmektedir. Tüm ürünlerimiz varyaklı sistem olup trafolar bakırdan imal edilmiştir. Ev için regülatör ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunan FCM Regülatör 220VAC elektrik ihtiyacı olan tüm alanlarda güvenle kullanılabilir.

Regulator; Varyak nüvesi, yüksek gausslu yönlendirilmiş silisli saçtan imal edilir. Regülatör içerisinde çıkış gücüne uygun booster trafo bulunup, sargılar cam elyaf izoleli bakır tel ile yapılır. Enerji stabilizasyonu için sizde FCM’yi tercih edin.