Statik Regülatör

Gelişen dünya yüksek teknoloji ürünlerinin daha hassas elektrik voltajına sahip olma gerekliliğini artırdı. Kısıtlı enerji kaynakları ve buna rağmen artan yüksek tüketim ihtiyacı enerji üreteçleri tarafından karışlanması güç bir duruma doğru yaklaşırken daha verimli daha az enerji tüketen elektrikli cihazlar üretilmeye hızlı devam etti bu cihazlar verimli ve uzun ömürlü olmalarının yanında daha hassas elektronik ekipmanlar ile donatıldı. Bu hassas elektronik ekipmanlar ile üretilen binlerce hayatımıza kolaylaştıran elektronik makinalar hayatımızın her alanında kullanılmaya artarak devam ediyor. Hastane cihazları gibi Tomografi, emar, ultrason, laboratuvar cihazları vb , üretimde kullanılan CNC tezgahlar tel erezyon makinaları matbaa makinaları reklam baskı vb binlerce makina insanlığın ihtiyacı olan ürünleri üretmek için kısıtlı enerji kaynaklarımız ile daha az tüketim yaparak daha fazla ürün verebilmek için çalışmak zorunda.

Bu hassas cihazlarımızın makinalarımızın arızalanması veya voltaj şartları nedeni ile bazı gün veya saatlerde elektriksel nedenler ile durması bu makinalara sahip kullanıcıları çok zor durumda bıraktı bırakmaya devam ediyor bazen bir makinanın hasar gören parçası 1200-1500euro maliyetli ve her an temin edilebilir durumda olmayabiliyor. FCM çeyrek asırlık tecrübesi ile tüm saha çalışmalarını uzun yıllardır yapmakta ve müşterilerinin yaşadığı bu ve bundan çok daha fazla sorunun farkında olarak hızlı ve kesin çözüm ihtiyacı olan müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Klasik voltaj regülatörü teknolojisi olan servo voltaj regülatörü sisteminin hantal ve eski teknolojisinin günümüz hassas elektronik cihazları için ihtiyacın çok gerisinde kaldığı ve konuya hakim olmayan müşteriler tarafından hatalı seçimler ile yanlış yatırımlar yapmalarına mahal verdiği görülüyor oysa yeni teknoloji yüksek verimli hassas elektronik ürünler için bu cihazların isteklerine çok hızlı yanıt verebilecek servo regülatör sisteminden 5.000 kat daha hızlı daha verimli daha düşük arıza oranına sahip daha az yer kaplayan daha hafif daha teknolojik daha fazla koruma özelliğine sahip FCM STATİK REGÜLATÖR sistemleri

on yılı aşkın süredir sunulmaya geliştirilmeye ve müşterilerine kaliteli çözüm sunmaya devam ediyor.

Bin bir zorluklar ile alınan hassas makinalarınızın değerini anlıyor onları koruma isteğinizi görüyoruz almak için alınan eski tip servo regülatör sistemleri yerine yeni nesil FCM STATİK REGÜLATÖR sistemlerini deneyin ve yatırımızın karşılığını alın.

* * *