en ucuz regülatör fiyatları

FCM Regülatör sistemleri ile daha güvendesiniz güç elektroniği konusunda önemli proje ve satışlara imza atarak fark yaratan FCM, ülkemizin büyük sorunlarından biri olan enerji dalgalanmaları nedeni ile maduriyet yaşayan müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyor.

Regülatör, fiyatlarında indirim ; Klasik sistem Servo motor teknolojisi ile üretilen otomatik fakat voltaj düzenleme zamanı bakımında yavaş kalan servo regülatör sistemleri yerine tamamen elektronik ve tristör kontrollü statik regülatörler kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

voltaj regülatörü

en uygun regülatör

Teknolojiyi daha ucuza alın ; Statik regülatör, fiyatlarının servo regülatör, fiyatlarına göre daha maliyetli ve son kullanıcıya daha ağır fiyatlar ile ulaşması bu teknolojiden yararlanmak isteyen fakat fiyat farkı nedeni ile vazgeçmek zorunda kalan müşterilerimize statik regülatör kampanyası ile ulaşmaya çalışıyoruz.

Monofaze statik regülatör indirimi ; 1-30 kVA güç aralığındaki monofaze statik regülatör sistemlerimizde %30 indirim.

Trifaze statik regülatör indirimi ; 22.5-100 kVA güç aralığındaki trifaze statik regülatör sistemlerimizde % 35 indirim.

Tüm voltaj regülatörlerimiz otomatik regülasyon özelliğine sahiptir. Ek müdahale gerektirmez. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Hemen Karşılaştırın FCM ile Herzaman en avantajlı çıkarsınız..!

* * *