Trifaze regulatör

Trifaze Regülatör:

FCM Servo regülatör sistemleri tam otomatiktir. Voltaj regulator lerimiz TSE Standartlarında üretilmekte ve Ülkemizde ve yurtdışında bir çok ülkede uzun yıllardır çalışmaktadır.

Trifaze Servo regülatör; Regülatör sistemleri muadillerine göre üretim teknolojisi ve işçilik kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Servo regulator sistemleri; 85V/Sn voltaj düzenleme hızına sahiptir. Ülkemiz şebeke koşullarında çalışan bir çok elektronik alet için ideal bir voltaj düzenleme hızına sahip Servo regulatör sistemleri Regulator-fiyat ları kalitelerine göre değişmektedir.

Başta askeri tesisler, sağlık ve sanayi sektörleri, bilişim ve finans sektörleri olmak üzere enerji sorunlarının yaşandığı bir çok noktada kullanılmaktadır. Trifaze Regülatör Fiyat;

6kVA Servo Regülator sistemi her fazda 2 kva varyak ve trafo sisteminden imal edilmektedir.Her fazın ayrı kontrol edilmesi sayesinde regülatörden elde edilebilecek performans seviyesi artırılmıştır.

FCMnin Servo sistem voltaj regülatörlerinde taklit ürün kullanılmaz. Varyaklar ve varyak motorları TSE belgeli ve yüksek akım düşük voltaj seviyelerinde üstün performans verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.Trifaze fiyat;

6 kVA (Üçfazlı) Trifaze Servo regülatör; sistemleri genel olarak CNC takım tezgahları, Küçük ve orta ölçekli işletmeler,

 

 

Villa veya yüksek elektronik cihaz kapasiteli evlerde kullanılmaktadır. Trıfaze voltaj regülatör lerimiz 6 kvadan 2000 kva kapasitelere kadar imal edilmektedir. Çalışma voltaj aralığı regulatorün kullanılacağı bölgeye göre imal edilebilir.

Standart olarak 250VAC 450VAC aralığında imal edilen Trifaze reulatorler imiz voltaj sorunlarının daha kritik yaşandığı düşük voltaj bölgelerinde 220VAC 430VAC olarak imal edilir. Bazı bölgelerde voltajlar belirli limitlerin üzerinde bir seyir izleyebilmektedir Trifazeregülatörfiyat.

Bu tip sahalar için 300VAC 470VAC aralığında çalışan voltaj regülatorlerimiz de özel sipariş olarak imal edilebilmektedir. üç faz voltaj regulatorü seçiminde kapasite ölçümlerinin iyi yapılması, bölgesel voltaj şartlarının iyi etüd edilmesi gerekmektedir. FCM Regülatör sistemleri yüksek verimli teknolojisi ile elektrik faturanıza ek maliyet getirmez.

Doğal hava sirkülasyonu ile çalışan FCM Servo regulatorler özel ısı şartlarına göre ek soğutma grubu ilave edilerek de üretilmektedir.Regülatör elektronik kontrol kartı ile yönlendirilmektedir. Gelen şebeke voltajının mikroişlemcinin çalışma limitleri içerisinde olması durumda saniyede 85Volt düzeltme hızı ile 220VAC

Trifaze Statik Regulatör; Faz arasında 380VAC aralığına çekilmesini sağlar. Koruma ünitesi kullanılan modellerde voltaj limit dışına çıktığında elektronik koruma devreye girer ve çıkış voltajındaki anormal seyir geçene kadar çıkış gerilimini keser. Aynı durum aşırı yüklenme veya kısa devre durumunda da geçerli olmaktadır.

Regulatör çıkışındaki bir kısa devrede beslediği yükü korumak için çıkış voltajını keser ve kısa devre durumu düzeldiğinde 5 saniye içerisinde tekrar regülasyon işleminde devam eder.

Trifaze Servo sistem voltaj regülatörleri 3 fazlı çalışan elektrik cihazlarınızı da koruma altına alır. Şebek elektriğinde zaman zaman yaşanan bir fazın kesilmesi durumlarında regulator koruma ünitesi devreye girer ve 3 fazla çalışan elektrikli cihazlarınızın hasar görmesini engeller. 3 fazın tekrar normal şekilde temini sağlandığında regülatör otomatik olarak güvenli voltajı sisteme aktarmaya devam eder.

Bize Yazın

You must be logged in to post a comment.